KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443266
nr 1544 3266
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad PE, Caféinteriör. Olja på pannå, 72x34 cm, yttermått inklusive ram: 80x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:42:06
900 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)